Стоматологія OlisDent. Чому ми?

Стоматологія OlisDent спеціалізується на наданні найсучасніших стоматологічних послуг. Ми динамічно развиваємося і забезпечуємо ефективне лікування зубів, спеціалізуємося на стоматологічній косметології та реставрації. Багаторічна практика дала нам знання і навички в імплантології, ортодонтії та хірургії.

Ми використовуємо виключно випробувані якісні матеріали та перевірені технології. Кліника укомплектована сучасним високотехнологічним обладнанням. Останні розробки забезпечують точність діагностики, а сучасні пломбувальні матеріали — бездоганне лікування зубів. Відбілювання зубів та інші процедури проводяться за допомогою найсучасніших засобів. Ми активно впроваджуємо нові методики лікування зубів та сучасні технології стоматології, які дозволяють проводити лікування зубів більш ефективно.

Наша місія

Наша місія визначає сенс і суть діяльності стоматологічної клініки, підкреслюючи її важливу роль у здоровʼї людини. Наші клієнти, їх потреби, мрії та цілі є основою всієї діяльності OlisDent. Місія клініки також встановлює амбіційну ціль наших устремління — стати однією з найкращих стоматологічних клінік Черкас та підкреслює, наскількі важливі для OlisDent наші співробітники та наскільки реалізація наших цілей неможоива без реалізації їх особистих та професійних цілей.

Високі цілі клініки досягаються командою професіоналів-однодумців, яких обʼєднує спільна система цінностей.

Наші цінності:

  • порядність
  • прагнення до досконалості
  • довіра та відповідальність
  • зваженість та професіоналізм
  • командність та результативність
  • відкритість та доброзичливість
  • здоровий образ життя

Наші цінності визначають той набір правил, критеріїв та вимог, які ми висуваємо до кожної людини, яка є або бажає стати членом команди клініки. Наші цінності – це збірка принципів, на підставі яких керівництво клініки буде ставити цілі та визначати, чи досягнуті вони. Такі цінності лежать в основі взаємовідносин між співробітниками, системою управління, а також взаємовідносин клініки із клієнтами. Усвідомлення та поділ філософії й цінностей клініки принципово важливі для переходу OlisDent на новий якісний рівень розвитку.

Втомилися від нестерпного болю та відчуття пригнічуючого дискомфорту?