Чистка та профілактика

Отбеливание зубов Черкассы
До
onbelivanie_3_after
Після
Професійна чистка

Не дивлячись на велику кількість чистячих засобів та дотримання гігієнічних правил, забезпечити здоровʼя слизистої ротовой порожнини та допомогти позбавитися від зубних відкладень здатна тільки професійна чистка зубів. Це важливий пункт гігієни порожнини рота, що дозволяє повністю позбавитися від мʼякого нальоту, зубного каменю та запобігти карієсу, гінгівіту та іншим неприємним ахворюванням.

Як відбувається чистка зубів?

Тільки комплексний підхід дозволяє отримати максимальний та довготривалий ефект. Тому процедура професійної чистки зубів складається з декількох етапів.

Ультразвукова чистка

Призначена для зняття зубного камню з поверхні зуба під впливом ультразвукової вібрації спеціального стрижня за допомогою спеціально підібраної частоти та амплітуди коливань.

Air Flow

Air Flow діє абразивним струменем під тиском поліруючи зуби, очищуючи навіть найстійкіший наліт та пігментації у важкодоступних ділянках. Не передбачає хімічного відбілювання.

Поліровка та фторування

Після зняття наліта та зубного каменю зуби полірують мініатюрними щіточками, гумовими чашечками та спеціальними пастами, а в кінці вкривають захисною фторвмісною плівкою у формі геля або лака.

Чи безпечна чистка зубів для здоровʼя?

Професійні методи чистки зубів не деформують зубну емаль, не мають побічних еффектів та гарантують відмінний результат. Оцініть переваги:

  • всього одні відвідини стоматолога
  • абсолютно безпечно та не шкідливо
  • освітлюеться поверхня зубів і навіть найтемніші ділянки
  • допомагає прибрати непрємне дихання
  • довготривалий результат
Імплантати
від
₴ 9 900

Повноцінне заміщення втрачених зубів та відновлення їх функцій за допомогою надміцьних біосумісних матеріалів.

Вініри
від
₴ 5 500

Альтернатива протезуванню, відбілюванню та брекет-системам, тільки дешевше, швидше та абсолютно безболісно.

Втомилися від нестерпного болю та відчуття
пригнічуючого дискомфорту?