Лікування карієса

лечение кариеса
До
стоматолог черкассы
Після
Лікування карієса

Карієс — це найрозповсюдженіше захворювання у стоматології. Простими словами — зуб поступово руйнується. Зволікання з лікуванням може призвести до перенесення запалення на судинно-нервовий пучок зуба і виникненню пульпіта, періодонтита, періостита, а також уражень та захворювань слизової оболонки порожнини рота. Часто саме карієс стає причиною втрати зуба.

Симптоми карієса

  • білі позбавлені блиску, міловані пʼятна на поверхні зубів
  • коричневі або чорні пʼятна, прожилки
  • порожнини
  • болючість при вживанні контрастної за температурою, кислої та солодкої їжі
  • зубний біль

Як відбувається лікування карієса?

Лікування карієса зуба полягає у видаленні вражених карієсом ділянок зуба, після чого одразу робиться пломбування та відновлення анатомічсної форми зуба. Підхід до лікування карієса залежить від глибини враження твердих тканин зуба.

Традиційний

Разом із враженими частково видаляються здорові тканини зуба. Це перевірений та доволі ефективний вид лікування, до того ж це гарна профілактика повторного виникнення карієса. Але традиційна методика не відповідає сучасній тенденції до мінімльного змінення структури «живого» зуба.

Сучасний

Метод максимального збереження зуба. Саме такому підходу ми надаємо перевагу у використанні. Доктор намагається очистити зуб від карієса через маленький отвір, що дозволяє зберегти емаль. Правда, при лікуванні пульпіта та периодонтита так зробити неможливо, оскільки тут головна задача — зберегти сам зуб.

Вініри
від
₴ 5 500

Альтернатива протезуванню, відбілюванню та брекет-системам, тільки дешевше, швидше та абсолютно безболісно.

Air Flow
від
₴ 1 500

Air Flow діє абразивним струмом під тиском поліруючи зуби, очищуючи наліт та пігментації у важкодоступних місцях.

Втомилися від нестерпного болю та відчуття
пригнічуючого дискомфорту?